نتایج جستجو برای عبارت :

خنده بازار این هفته (2)

خنده در بهبود روابط انسان بسیار موثر است.

خنده در طولانی نمودن عمر نقش موثر دارد.

خنده فشار خون را تعدیل می‌کند.

خنده سن افراد را کمتر نشان می‌دهد.

خنده زبان مشترک همه جهانیان است.

خنده هیچ هزینه‌ای ندارد.

خنده پیامی زیبا دارد و آن این است: به سوی من بیایید.

خنده ، خنده می‌آورد و مسری است.

خنده در هیچ حیوانی دیده نمی‌شود و مختص آدمی است.
منبع: beytoote.com
بازار سهام همچنان هم حمایت‌های دولتمردان را دارد و هم اخبار سیاسی حاوی کاهش تنش‌ها و به همین دلیل به نظر می‌رسد چشم‌انداز امید بخش‌تری نسبت به دیگر بازارها داشته باشد.

شاخص کل بورس در هفته پایانی دی ماه، با رشدی ۴۵۶۳۸ واحدی، در کانال ۳۹۹ هزار قرار گرفت تا تنها ۵۵۵ واحد با سقف تاریخی کانال ۴۰۰ هزار فاصله داشته باشد اما آیا این روند رو به رشد در هفته پیش‌رو ادامه خواهد داشت؟
قرار است در هفته پیش‌رو اکثر شرکت‌های بورسی و فرابورسی ابتدا گ
یه دختره هست فامیل مونه
دو سه سالی ازم کوچیکتر بود
باهام میومد کلاس زبان
حکم ننه شو داشتم
بهش می گفتم خپل
الان مامانم خبر داد آخر هفته عروسه خپله
یه خنده کردم
نمیدونم از رو بی عاری بود
تعجب بود
افسوس بود
خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است بود
خلاصه خودمم نمیدونم چی بود
هنوزم دارم میخندم
اصلا از اینجا تا تالارشون از اینا

پی نوشت1:ولی ناموسا خیلی بچه بود ها
من الان خودمم بخوام عروسی کنم خنده م میگیره
جدی رو چه حسابی بچه رو میفرستن تو دهن گ
علت کاهش ناگهانی قیمت آهن آلات چیست ؟ 
به گزارش آهن نیک در اخبار بازار آهن، شنیده ها حاکی از کاهش قیمت آهن آلات از ابتدای هفته جاری می باشد . پس از روزها نوسانات قیمتی و همچنین سردرگمی قیمت آهن الات در بازار، از ابتدای هفته جاری شاهد کاهش نرخ محصولات فولادی در بازار اهن الات بوده ایم. روند نزولی قیمت ها در بازار بگونه ای بوده که هر روزه شاهد کاهش 100 تومانی در بسیاری از مبادی بوده ایم.
با توجه به کاهش قیمت ها طی هفته جاری ، شاهد افزایش میزان خ
از حدود یک هفته اخیر شاهد کاهش قیمت آهن آلات در بازار آهن بوده ایم بطوری که این کاهش قیمت موجب شد تا بازار شکلی جدید به خود گرفته و شاهد افزایش نسبی سطح معاملات باشیم.به گزارش آهن آیرون در اخبار بازار آهن ، طی گزارشات بدست آمده از وضعیت بازار آهن سوی بسیاری از کارخانجات تولیدی مقاطع آهن، قیمت میلگرد آجدار بیشترین افت قیمت را در میان دیگر محصولات فولادی داشته است. اگرچه قیمت قوطی پروفیل نیز کاهش نسبتا مناسبی داشته است. دیگر محصولات فولادی

با بهره گیری از دانش بروز در این زمینه، هفته‌های پایانی مرمت را پشت سر می‌گذارند.

معاون وزارت میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره حادثه آتش سوزی بازار تبریز گفت: مسجد جامع ساری و بازار تبریز که تقریباً در یک بازه زمانی دچار حریق شده بودند، با بهره گیری از دانش بروز در این زمینه، هفته‌های پایانی مرمت را پشت سر می‌گذارند.
کسانیکه کانال ما را دنبال میکنند، به یاد دارند که از ماه ها قبل، وعده شاخص 320000 واحدی را داده بودیم و دیدیم که شاخص کل با رسیدن به این محدوده، اصلاح خود را آغاز کرد و بعد از رشد سریع شاخص کل در هفته ها و ماه های گذشته، بالاخره شاهد هفته ای اصلاحی بودیم. خیلی از دوستان از این ریزش چند روزه بازار در هفته گذشته، ابراز نگرانی میکنند. در این خصوص باید بگویم که تا زمانیکه شاخص کل در بالای محدوده 300000 واحدی قرار دارد، هیچ نگرانی در روند کلی بازار دیده ن
1. گفتم معلم جدید اوردن؟ خیلی باحال می خنده :)) ری ری minute رو گفت مینیت و کم مونده بود برم برا خانومه چایی نبات بیارم خنده ش بند بیاد :| بعد اصن به همه چی می خندید. بعد من از خنده های اون خنده م گرفته بود، اون میگفت چرا میخندی؟ گفتم از خنده شما خنده م میگیره. 
اونم گفت منم از خنده تو خنده م میگیره. 
منم گفتم منم از اینکه شما از خنده من خندتون میگیره خندم میگیره.
اونم گفت منم از اینکه تو بخاطر اینکه از خنده من که بخاطر خنده توعه خنده ت گرفته، خندم گرفته.
همه افراد جامعه اعم از زن و مرد تلاش می‌کنند که چهره زیبایی داشته
باشند. یکی از مشکلاتی که در این بین، این زیبایی را تهدید می‌کند خط خنده
است. می‌توان گفت که بیشتر بانوان و آقایان خط خنده را بر روی چهره خود
دارند و با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند. البته ناگفته نماند که اگر
دچار این مشکل هستید خوشبختید…! چون شما یک انسان خوشحال و خنده‌رو هستید.
ادامه مطلب
هیچ وقت این قدر باهات صمیمی نبودم که بهت بگم رفیق گرمابه و گلستان، حتی این اواخر هم خیلی کم ازت خبر داشتم، ولی آخرین بار از امیر -که همین دو هفته پیش تو فرودگاه مسقط به شکل کاملا معجزه‌وار دیدمش- راجع بهت پرسیدم و گفت که هم اتاقیشی تو کانادا و باهم الکترونیک قدرت می‌خونید. شاید رفیق آنچنانی نبودیم اما همون چند تا کلاسی که با هم داشتیم و تمرین‌هایی که باهم کپ زدیم و امتحانایی که با هم دادیم باعث شد یه دوستی بین‌مون شکل بگیره. کد دوستیمون «عجب
باز برای آسمون                  از راه رسید یه مهمون
یه ابر چاق سیاه                 با خنده های قاه قاه
ابر ِسیاه شیطون                دوید توی آسمون
نشست کنار خورشید          دامنشو روش کشید
آسمونو سیاه کرد               خنده ای قاه قاه کرد
خورشید به ابر نیگا کرد        پرنده رو صدا کرد
پرنده زود پر کشید              رفت تا به ابرک رسید
پاهاشو قلقلک کرد             به خنده هاش کمک کرد
ابر سیاه هی خندید            اشک چشاشو ندید
خ
جوک های خنده دار جدید

یه روز سه تا بنده خدا نشسته بودن جایی، یکیشون یه عدد میگفت بعد همه شون هرهر میخندیدن و ریسه می رفتن.یه نفر می رسه میگه آقا قضیه ی این عددا چیه؟میگن ما حال نداریم جوکها رو کامل تعریف کنیم واسه ی هر جوک یه عدد گذاشتیم. وقتی یکیمون اون عدد رو میگه ما یاد اون شماره جوک میفتیم و میخندیمبهش میگن حالا تو یه عدد بگو. یارو میگه 37یهو هرسه تا میزنن زیر خنده از شدت خنده اشکشون در میاد میگن ای ول دمت گرم این یکیو تاحالا نشنیده بودیم
به گزارش آهن نیک در اخبار بازار آهن، هفته ای که گذشت شاهد بازگشت نسبی طوفان افزایش قیمت در بازار آهن الات بوده ایم. بطوری که قیمت مقاطع اهن افزایش 100 تا 200 تومانی را تجربه کردند. طبق اظهارات بسیاری از کارشناسان این حوزه، افزایش قیمت ها در بازار ناشی از تکانه های نرخ دلار در هفته گذشته بوده که با توجه به تاثیر مستقیم نرخ ارز بر بازار هایی همچون بازار فولاد و آهن، بالا رفتن قیمت ها دور از انتظار نبوده است.پس از تحریم بازار فولاد کشور از سوی امر
❆ #خنده:

ارزش خنده ام راکسی نفهمیدبه اجبار عکاس استاگر می‌خندم سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)#شعر_سپکو@ZanaKORDistani63سپکوسرای میخانهکانال شعرهای سپکو(سپید کوتاه) سعید فلاحی(زانا کوردستانی)https://t.me/sepkomikhanehhttps://www.instagram.com/zanakordistani?r=nametaghttp://mikhanehkolop3.blogfa.com

در اولین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی وارد کانال ۱۱ میلیون تومانی شد و دلار از مرز ۲۵ هزار تومانی عبور کرد. سکه با ۲۵۰ هزار تومان افزایش به بهای ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید و دلار با هزار تومان افزایش روی عدد ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان قرار گرفت.
ادامه مطلب
خانمِ شیرزادِ عزیز،این فقط تو نبودی که همیشه همه چیز را با هم اشتباه میگرفتی و بعد هِرهِر میزدی زیر خنده!خیلی از ماها هم تقریباً شبیه تو هستیم و همیشه در زندگیمان چیزهای ساده ای مثلِ:هدف و آرزو ! گَند زدن و تجربه کردن ! عشق و اختلالات هورمونی ! اُمیدواری و فریب دادن به خودمان ! انعطاف پذیری و سُست عنصری را با هم اشتباه میگیریم و بعداً هِرهِر میزنیم زیر خنده !خنده های تلخ...خنده هایی که تلخی اش را فقط خودمان میفهمیم و بَس!
هفته ای نیمه تعطیل را پیش رو داریم. از اینرو انتظار میرود که در هفته جاری، شاهد معاملات کم حجم تر باشیم. به نظر میرسد که بازار بورس تهران، چند هفته در همین محدوده های حمایتی و مقاومتی خود در نوسان باشد. از مهمترین اتفاقات پیش رو، اعلام گام چهارم کاهش تعهدات برجام است که اواسط همین ماه توسط رئیس جمهور، اعلام خواهد شد. شاید اعلام گام چهارم، خروج ایران از برجام باشد. در حقیقت، بازار تجربه ای در این خصوص ندارد. چراکه موضوع جدیدی است. پس حتما شاهد ن
مراقب خنده هات باش ، ممکنه بعضی وقتا با خنده ای که می کنی مُهر تاییدی بزنی بر رفتار اشتباه دیگری ، رفتار اشتباهی که با خنده ی تو بیشتر تکرار بشه و به هر نحوی دل کسی برنجه ، قُبحی شکسته بشه و گناهی صورت بگیره !
روز حسابرسیِ اعمال که می شه یهو می بینی توی پرونده اعمالت ، مواردی هست که هیچ جوره نمی تونی درکش کنی ، همش می گی خدایا من که این کارا رو نکردم و بعد هم جواب می شنوی که درسته که این کار رو نکردی ولی خنده ی تو ، لایک تو ، انتشار مجدد تو باعث شد ک
به نام خدا
بسیار کسل کننده . خدا رو شکر سه روز در هفته از صبح تا شب دانشگاهیم و بقیه روزها خونه 

این هفته هم دو روز :)
اما استادهای به شدت جزوه گو داریم :/

خیلی هم بی نمک هستن . بد تر از اون همکلاسی های پاستوریزه و خوش خنده . یعنی اساتید بی نمک و این دانشجو ها مکمل یکدیگه اند.
کافیه استاد بگه سلام و بعد  یک کوچولو بخنده کلاس کلا میره رو هوا !!! یکی صندلیش رو از فرط خنده گاز میگیره یکی زمین رو و من و دوستان آشنا اینطوری به همکلاسی هامون نگاه میکنیم. 
بعد از جداییشون،
یه هفته میشد برای آشغال گذاشتن جلو در هم بیرون نمیرفت ، حبس مطلق، تموم پرده های خونه هم کشیده بود.
تو تاریکی گوشیشو میگرفت دستش زل میزد به عکس طرف ...
عینه مرده ها بود ، تنش سرده سرد...
اصلا رنگ رو صورتش نبود ...
ساعت 3 شب که میشد ، صدای خندیدنش
بلند میشد از اون خنده های که همسایه ها رو هم شاکی میکرد.. 
همیشه خنده هاش تهش به بغض و گریه ختم میشد.. 
میگفت من که واسه کسی مهم نیستم
پس چرا بهونه ی اونی رو میگیرم که دیگه برنمیگرده ؟
نمیدوست و
دانلود جدیدی ترین و خنده دار ترین برنامه های عصر جدید و اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم
دانلود بهترین برنامه های عصر جدید و اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم
دانلود جدید ترین برنامه های عصر جدید و اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم
اعلام نتایج برنامه عصرجدید در هفته پنجم و چهارم و سوم
دانلود اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم و قسمت های 10 و 9

ادامه مطلب
چند روز پیش برای اولین بار به فکر فرو رفتم که آخرین باری که خندیدم کی بوده... البته لبخند که زدم... اما خنده را یادم نمی آمد... همین الان دراز کشیده بودم و داشتم توییتر فارسی میخاندم و ناگهان خندیدم... چنان خندم گرفت که سرمو کردم تو بالش... بعد در حین خنده پوست لبمو روی دندونام حس کردم... عضله های گونه م رو روی بالش حس کردم... بعد صربان قلبم و حس کردم... بعد نفس هامو... و همچنان داشتم میخندیدم. .. خنده ی خودمو بعد از مدت ها احساس کردم... بغضم گرفت... منقبض شدم.
اگر بدنبال یک مرکز معتبر برای تزریق ژل خط خنده هستید پیشنهاد می کنم سری به مرکز تزریق ژل آوا بیوتی بزنید.
ما به عنوان بهترین مرکز تزریق ژل خط خنده در تهران با بهترین مواد و کادر پزشکی اماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.
همچنین هزینه تزریق ژل خط خنده در مرکز زیبایی آوا بیوتی بسیار پایین تر از سایر مراکز می باشد.
برای کسب اطلاع درباره تاثیر تزریق ژل خط خنده و مراقبت های بعد از تزریق ژل خط خنده با ما تماس بگیرید. 88502120 - 021
قیمت روز آهن الات در آخرین روز های تیر ماه ۹۸ روندی افزایشی را در پیش گرفت.به گزارش آهن آیرون در اخبار بازار آهن، وضعیت بازار آهن الات در روز های جاری بطور عجیبی غیر قابل پیش بینی می باشد بطوریکه کاهش و افزایش قیمت آهن بطور همزمان رخ می دهد. طی دو هفته اخیر شاهد ثبات و همچنین کاهش چشمگیر قیمت آهن در بازار بودیم اما در اول روز کاری 30 تیرماه قیمت ها روندی معکوس را در پیش گرفته و قیمت محصولاتی همچون میلگرد، قوطی و خرید ورق گالوانیزه در این بازار
به نام خدا

بازار جذاب سرمایه برای سرمایه گذاران عزیز در سال 99 هر روز بهتر از قبل میشود.
بازار سرمایه در سال جهش تولید هر روز به سمت رکوردهای جدید در حرکت است.
خیلی ها از قبل میگویند که بازار سرمایه حباب دارد و هر روز این امکان وجود داردکه حباب بازار بترکد ولی خیلی از فعالان بازار سرمایه از جمله مهناز صادقی میگوید که شاخص اهداف بالایی در سر داردو امیدوارهستند که شاخص قله های جدید را در دست بگیرید.
از گروه های پرسود بازار پتروشیمی ها و نفتی ها
خانمِ شیرزادِ عزیز،این فقط تو نبودی که همیشه همه چیز را با هم اشتباه میگرفتی و بعد هِرهِر میزدی زیر خنده!خیلی از ماها هم تقریباً شبیه تو هستیم و همیشه در زندگیمان چیزهای ساده ای مثلِ:هدف و آرزو ! گَند زدن و تجربه کردن ! عشق و اختلالات هورمونی ! اُمیدواری و فریب دادن به خودمان ! انعطاف پذیری و سُست عنصری را با هم اشتباه میگیریم و بعداً هِرهِر میزنیم زیر خنده !خنده های تلخ...خنده هایی که تلخی اش را فقط خودمان میفهمیم و بَس!

یه متن قشنگ از دوست
بالاخره شاخص کل بورس تهران توانست سقف تاریخی خود را بشکند و وارد روند جدید صعودی شود. البته این روند جدید، هنوز تایید نشده و حداقل باید 2 روز بالاتر از این سقف باقی بماند تا این روند جدید، تثبیت شود. ارزش معاملات نیز رشد خوبی کرده و میتوان به ادامه رشد، امیدوار بود. در حقیقت باید بگویم که، در صورتیکه اتفاق غیر قابل پیش بینی رخ ندهد، شاخص کل از این محدوده عبور خواهد کرد و به سمت هدف بعدی خود که در محدوده 360000 واحد است، حرکت خواهد کرد. دیروز بودجه
آشنایی با سکه بهار آزادی محمدرضا سفینه آرای در گفت وگو با ایسنا، تو وابستگی با وضعیت یک هفته اخیر میدان زر و سکه گفت: هنگام یک هفته اخیر قیمت اونس جهانی داخل روز دوشنبه رشد قابل توجهی داشت و با افزایش ۳۰ دلاری به ۱۴۳۷ دلار رسید. این کارشناس بازار طلا و سکه ادامه قسط: ولی این نمو قیمت اونس جهانی پایدار نبود و ارزش اونس طی هفته به محدوده ۱۴۰۵ تا ۱۴۱۰ دلار رسید. وی بیان کرد: قیمت طلا و مبلغ داخل این مدت با توجه به کاهش ارج دلار داخل بازار داخلی مس
همانطور که در هفته قبل نیز خدمت دوستان گفته بودم، بالاخره شاخص کل بعد از 6 هفته توانست مقاومت محدوده 310000 واحدی را بشکند و در محدوده 311230 واحد قرار بگیرد. البته هنوز این شکسته شدن مقاومت قطعی نشده و حداقل 2 شمع باید بالای این محدوده باقی بماند تا بتوانیم به صورت قطعی، این مقاومت را شکسته شده تلقی کنیم. با توجه به شرایط موجود، انتظار دارم این موضوع در هفته جاری اتفاق بیوفتد و از این بابت، من نگرانی نمیبینم. مطمئن هستم که دوستان ما در کانال VIP هم م
در یک کشور جدید هستم. در سومین کشور جدید در واقع. روز آخر سفر است و من ساعت‌های پایانی را در کافه پنج نقطه هستم. یک قهوه پرطعم مطلوب سفارش دادم. موسیقی اینجا را متوجه نمی‌شوم. خوشبختانه که موسیقی زبان مشخصی ندارد. مثل خنده. خنده بین‌المللی‌ست؟ نمی‌دانم‌. حقیقتش کشف کرده‌ام که من می‌توانم از روی صدای خنده آدم‌ها با تقریب خوبی، نژادشان را حدس بزنم. به نظرم می‌رسد خنده آدم‌ها لحن دارد. خنده فارسی با خنده عربی، و هر دو با خنده داچ‌ها تفاوت د
دلار بعد از مدتی ثبات در دامنه 11 تا 11 هزار و 500 تومان، در هفته گذشته پس از سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، روندی افزایشی به خود گرفت و تا قله 12 هزار و 800 ومان بالا رفت. با این حال تب تند بازار خیلی زود عرق کرد.

به گزارش اعتدال، در روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه دلار تا مرز 12 هزار تومان عقب‌نشینی کرد و در نهایت روز چهارشنبه به 11 هزار و 900 تومان برگشت؛ جایگاهی که صبح امروز شنبه نیز کار خود را از آن آغاز کرده و آخرین اخبار از بازار ارز حاکی از آن است که د
آخرین هفته ساله 
هفته ای که تصور میکردم واسه من پر تکاپو باشه واسه مردم پر جنب و جوش هیچکدومش نیست. 
هرچقدر لازم باشه تو خونه میمونم به در و دیوار زل میزنم. هرچقدرم استرس بکشم مهم نیست. فقط دلم تنگ شده واسه یه بغل صمیمی دوستام. خنده هامون دور هم بودنامون
حتی دلتنگ کساییم که میدونم به یادمم نیستن ولی من خیلی دلم تنگشونه 
نمیخوام که اینجوری باشم ولی خیلی تو فکر اینم که اون نامرد الان در چه حاله 
جدیدا کمتر اسمشو تو ذهنم تکرار میکنم. 
بعضی وقتام
وقتی که تو آمدی دوبارهاز هر طرفی سپیده سر زددر باغ، شکوفه شد شکوفاپروانه به سوی غنچه پر زد
در خانه و کوچه و خیابانگل های قشنگ خنده روییداز شادی دیدن تو آن روزهم غنچه و هم جوانه خندید
گیسوی قشنگ سبزه آن روزبا دست نسیم شانه می شدباغ دل ما ز دیدن توسر سبز و پر از ترانه می شد
********** شعر کودکانه دهه فجر **********
از آسمون دوبارهبارون گل می بارهتو این هوای برفیتولد بهاره
بادکنکای رنگینقل و گل و شیرینیشروع جشن فجرهلاله ها رو می بینی
********** شعر کودکانه دهه
ما در استارتاپ نوکو تمام سعی خودمون رو میکنیم تا میتونیم برای خانواده ها چه مادر و چه پدر مطالب مفیدی را بسازیم در این بخش از مجله نوکو به توضیح کامل هفته های بارداری یا همان بارداری هفته به هفته پرداخنه ایم
بارداری هفته به هفته
شما میتونین به طور کامل از هفته چهارم بارداری که به طور مثال شروع بارداری هست تا هفته چهل و یکم بارداری که تقریبا زمان زایمان است بخونید.
من برای سال جدید قطعنامه نمی گیرم. من نمی حال همیشه خودم را یک یادآوری در مورد آنچه که مهم است در زندگی دانشگاهی است. یادآوری معمولاً نقل قولی است که من در طول سال پیدا کردم ، چیزی که می خواهم در مورد آن فکر کنم و شاید بعداً از آن استفاده کنم.
نقل قول ها روی نت های چسبنده ای است که من در بالای میز کار خود نگه می دارم. در هفته بین کریسمس و سال نو ، یادداشت های مهم سال را مرور می کنم. من چیزی را پیدا می کنم که طنین انداز باشد ، سپس آن را چاپ می کنم و کنا
حسن امیری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در مورد اجرای قوانین جدید بازار پایه در فرابورس ایران گفت: قوانین بازار پایه اصلاح شد و رنگ‌بندی شرکت‌ها در این بازار که به سه رنگ، قرمز، نارنجی و زرد تقسیم شده بودند، باعث شد به این امر کمک کند که شرکت‌های حاضر در بازار پایه به شفافیت روی بیاورند و توجه سهامداران بازار به مسئله شفافیت شرکـت‌ها جلب شد.
وی افزود: شرکـت‌هایی که در بازار پایه در تابلوهای رنگی قرار داشتند، کم کم به سمت ش
رکود بازار خودرو به دلیل شیوع بیماری کرونا طی هفته گذشته نیز تداوم داشت. همراه با شیوع کرونا بسیاری از بازارها از جمله بازار خودرو روزهای خلوتی را سپری می‌کنند، این در شرایطی است که به‌طور معمول خرید و فروش در اواخر سال با رونق زیادی روبه‌روست.
ادامه مطلب
هفته نیروی انتظامی بر بزرگمردانی که رمز بقا و ثبات آنان، طلب حیات طیبه در گمنامی و بی نشانی است، اندیشه ناب خود را باعشق و ارادت مخلصانه به حضرت حق در آمیخته، بی اعتنا به رنگ و لعاب زیور دنیا، توشه ای معنوی نثار بازار فداکاری کرده اند مبارک بادمسجد و پایگاه بسیج امام حسین علیه السلام وبلاگ ما:www.tkanoon.blog.ir
عکس های خنده دار جدید بزرگسالان 1398
عکس های خنده دار
عکس های خنده دار جدید
جدیدترین عکس های خنده دار روز
عکس های خنده دار و با مزه
زمین بازی کودکان
عکس خنده دار بزرگسالان
عکس های خنده دار
عکس های خنده دار جدید بزرگسالان 1398
ادامه مطلب ...برچسبrobeka robeka.ir جدیدترین عکس های خنده دار جدیدترین عکس های خنده دار روز روبکا زمین بازی کودکان سایت روبکا عکس خنده دار بزرگسالان عکس خنده دار پدر و فرزندی عکس های خنده دار عکس های خنده دار از بچه ها عکس های خنده
به عنوان یک درس مهم؛ همیشه در پروسه‌ی طراحی و اجرای نقشه‌ی تلافی‌کردن، خونسرد و با خنده‌ی محو و پاسخ‌های خنده‌دار موضوع‌ رو پیش ببرید.
و مهم‌تر از همه حواس‌تون باشه نقطه‌ضعف‌هاتون تو آرشیو حافظه‌ی کسی وارد نشه. ؛؛) 
98/3/18 بود که تصمیم گرفتم از کارها و اعمالم مراقبه کنم.
به مدت یک هفته انجامش دادم.
هفته دومش ولی ... 
ولی بله. کم کاری و غفلت کردم ... .
اما خداروشکر که الان می تونم ادامه بدم.
الحمدلله... .
از همین چهارشنبه تا جمعه ، هفته دوم مراقبه ام باشه خوبه.
ان شاء... .
راهنمای چلنج های هفته اول فورتنایت
راهنمای کامل چلنج هارو با عکس و لوکیشن براتون آماده کردم
اگه موافق بودین ویدئو راهنمای چلنج هارو براتون ضبط میکنم
تمام چلنجارو تا آخرش براتون میذارم
برای دیدن راهنمای چلنج های هفته اول فورتنایت به ادامه مطلب مراجعه کنید
ادامه مطلب
این یک هفته که مشهد بودم ...نه نوشتم...نه خوندم...نه هیچی...!
حالا یه عالمه کتاب هست...یه عااالمه ورقه سفید و خالی و یه من ...!به امام قول دادم ازش خواستم کمکم کنه ...که کتابمو تا آبان تموم کنم...
این هفته نرسیدم به بروز شده ها سر بزنم امروز ...حتمااااا...
خوابم بند نمیاد از این ور میوفتم ...اون ور ...تو ماشین گردنم بدجووور گرفته ...و با یه خواب طولانی مدت متوجه شدم دیگه نمیتونم تکونش بدم ...امان از تنگی کانال نخاعی ‌‌...اه!
بعد از ظهر شروع ترم جدید زبانه ...خدا ک
به نام خالق بی‌همتا
صدای خنده‌هاش فضای تنهایی‌هاش رو پر کرده بود
انگاری می‌خندید تا هیولای تنهایی و خستگی‌هاش
جرئت حمله به قلبش رو پیدا نکنه و تو همون پستوی
انتهایی چشماش دوران اسارتش رو بگذرونه.
از خنده‌هاش یه نقاب رنگی ساخته بود تا یادش نره
تنها سلاحی که براش مونده تا با اون هیولاها بجگنه
همین خنده‌های بی‌صدای جسم و روحیه که دلش
تاب باختنشون رو نداره.
آخه اگه یه روزی همین رو هم از دست می‌داد باید
مثل یه کویر، همیشه تشنه دیدن حتی یه سر
به گزارش آهن آیرون در اخبار بازار آهن، هفته ای که گذشت شاهد بازگشت نسبی طوفان افزایش قیمت در بازار آهن الات بوده ایم. بطوری که قیمت مقاطع اهن افزایش 100 تا 200 تومانی را تجربه کردند. طبق اظهارات بسیاری از کارشناسان این حوزه، افزایش قیمت ها در بازار ناشی از تکانه های نرخ دلار در هفته گذشته بوده که با توجه به تاثیر مستقیم نرخ ارز بر بازار هایی همچون بازار فولاد و آهن، بالا رفتن قیمت ها دور از انتظار نبوده است.
ادامه مطلب
چند نوشته آخر این دفتر پاره را خواندم و خنده‌ام گرفت. اصرارم بر تکرار گذشتن و میگذرد و زمان و این‌ها خنده دار است.
بگذارید به پای اینکه آخرین‌ها سوزناکند. گویی تکه‌ای از گوشت گوشه ناخنت را می‌کنند و می‌برند و تو می‌سوزی.
روز‌های آخر این دانشگاه!
همونطور که میدونید قلقلک یه فرآیند زجرآوره اما در عین حال خنده رو با خودش به همراه داره! اما چرا قلقلک باعث خنده ما میشه؟ چرا نمیتونیم خودمون رو قلقلک بدیم؟ یا چرا بعضیا اصلا قلقلکی نیستند؟ توی این مطلب میخوام همه چی رو درباره قلقلک براتون توضیح بدم. راستی، بعد از خوندن مطلب حس تون نسبت به قلقلک رو توی نظرات بنویسید! 
ادامه مطلب
به ادامه مطلب بروید ...

عکسهای خنده دار و جالب شکلک های بامزه روی میوه ها را در این بخش از سایت ایران ناز مشاهده می کنید.

هنرنمایی روی میوه ها در بعضی اوقات بسیار جالب و خنده دار می شود به طوری که می توان از عکس آن ها به عنوان تصاویر خنده دار استفاده کرد و دل تعدادی از افراد را شاد کرد. در ادامه عکس های خنده دار از هنرنمایی بامزه روی میوه ها را ایران ناز گردآوری کرده است.

► ترتیب مسابقات لیگ در هفته های مختلف در جدول زیر آورده شده است: 

هفته 1
1 - 2
3 - 4
5 - 6
7 - 8

هفته 2
4 - 1
2 - 7
6 - 3
8 - 5

هفته 3
1 - 8
3 - 5
4 - 2
7 - 6

هفته 4
6 - 1
2 - 3
5 - 7
8 - 4

هفته 5
1 - 7
4 - 5
3 - 8
2 - 6

هفته 6
5 - 1
7 - 3
6 - 4
8 - 2

هفته 7
1 - 3
2 - 5
4 - 7
6 - 8

هفته 8
3 - 1
5 - 2
7 - 4
8 - 6

هفته 9
1 - 5
3 - 7
4 - 6
2 - 8

هفته 10
7 - 1
5 - 4
8 - 3
6 - 2

هفته 11
1 - 6
3 - 2
7 - 5
4 - 8

هفته 12
8 - 1
5 - 3
2 - 4
6 - 7

هفته 13
1 - 4
7 - 2
3 - 6
5 - 8

هفته 14
2 -1
4 - 3
6 - 5
8 - 7

► هرگاه تیمی بدون صاحب شود، در اولین فرصت پس از یکی از زمان های زیر، بات (bot)خواهد شد:- قبل از با
بوی محرم می آید و فضا پاییزی میشود فضا غرق در سکوت میشود...
چه سکوت شگفت انگیزی انگار همه مرد میخواهند گریه کنند در این موقع خنده ها تمام میشود و بغض جای همه ی آن خنده ها را میگیرد
و این موقع محرم است..
خب دوست های عزیز دیگه محرم داره نزدیک میشه و من دیگه به خودم اجازه نمیدم تا آخر محرم پست خنده دار بذارم ولی پست های دیگه ای میذارم که براتون جالب باشه و لطفا همچنان به وبلاگ من سر بزنید
ممنونم 
یاحسین
نظر لطفا یادتون نره
_ عزیزم باید یکم دور بشیم.
+ چقدر؟
_ بی‌نهایت. برو گمشو. فرااار کن فراااااااار.

پ.ن خنده‌دارترین مکالمه‌ی قرن رو با نگارم داشتم دیشب. چه خوبه که هست. می‌گفت بعضی زوجا احتیاج دارن زمان‌هایی رو دور از هم بگذرونن، بعضیا یه هفته، بعضیا یه ماه. واسه من تا آخر عمرمه و دیگه نمی‌خوام صدای نحستو بشنوم‌.
یادش بخیر 
یه روز مهدی یه کارتون برای فاطمه خانوم پخش میکرد، دخترش می خندید و مهدی هم می‌خندید ولی دیرتر از فاطمه ...
گفتم چرا دیر میخندی ؟! گفت خدا وکیلی این کارتونه خنده نداره و از خنده بچم میخندم ...
فاطمه جان ...
بابا اون بالاست ...
بازم داره بهت لبخند میزنه ...
صلی الله علیک یا رقیه بنت الحسین ...
روی خاک ها نشسته بودیم.داشتیم خاک بازی می‌کردیم.من کامیون پلاستیکی قرمز رنگم را آورده بودم.او هم بیلچه ی کوچک اسباب بازیش را.خاک ها را با بیلچه اش جع می‌کرد،می‌ریخت پشت کامیون.من هم کامیون را حرکت می‌دادم و به چند متر آن طرف تر می‌بردم.خاک ها را خالی می‌کردم و بر می‌گشتم.با همین بازی ساده و حتی احمقانه،یکی دو ساعتی مشغول می‌شدیم.چقدر می‌خندیدیم.با بی مزه ترین اتفاق ها.مثل وقتی  که چرخ جلوی سمت راست کامیونم که لق لق می‌زد از جایش در می‌آ
یارو ازم پرسید کارت چیه گفتم تو کار فرش و تلوزیونم گفت یعنی چی....گفتم رو فرش میخوابم تلویزیون نگاه میکنم

♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦ جوکهای خنده دار لاین و وایبر ♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

دیشب شام سوپ داشتیمبه مامانم میگم تو کشورای خارجی سوپ پیش غذاس نه شامبرگشته میگه بابات خارجیه یا اون عمه فلان فلان شدتیعنی اصلاً لزومی نداشت پای عمه مو بکشه وسطانیتش فقط این بود که یه فحشی بهش بده
ادامه مطلب
ورق
هفته گذشته ورق گرم صادراتی چین 7 دلار هر تن بهبود قیمت داشته 540 دلار هر تن فوب ثبت شد. ولی میزان فعالیت بازار پایین بود و خریداران بالاتر از 525 تا 530 دلار هر تن فوب درخواست خرید نداده اند.
 ورق گرم  صادراتی سی آی اس به طور متوسط  490 دلار هر تن فوب ثبت شد که 18 دلار هر تن از یک هفته قبل ارزان تر شده است. ورق گرم روسیه در جنوب شرق آسیا 535 دلار هر تن سی اف آر ثبت شد در حالی که محصول چین 545 تا 550 دلار هر تن سی اف آر بود. ترکیه در 515 تا 525 دلار هر تن سی اف آ
بورس تهران دوباره به مدار صعود خود باز گشته است. شاخص کل به وسط کانال 322000 واحدی باز گشته و البته، راهی تا مقاومت تاریخی خود ندارد. جاییکه عرضه ها در بازار افزایش خواهد یافت و باید ببینیم که آیا اینبار میتواند از مقاومت تاریخی در محدوده 330000 واحدی عبور کند یا خیر. البته سهامی که من در کانال VIP آنها را معرفی کرده ام، جایی برای نگرانی ندارند و در صورتیکه شرایط بازار تغییر کند، موارد مهم را در همان کانال به دوستان گوشزد خواهم کرد. اما برخی نمادها،
تنش های نظامی بین ایران و آمریکا در حال افزایش است. در ساعات اولیه بامداد امروز، ایران به صورت مستقیم، با شلیک بیش از 10 موشک بالستیک، 2 پایگاه نظامی آمریکا در عراق را هدف قرار داد و سرتیتر خبرگزاری های مهم دنیا شد. به نظرم نیازی به گفتن نیست که بازار امروز چگونه رفتار خواهد کرد. فقط امیدوارم حمایت های لازم از بازار صورت بگیرد. قاعدتا ابتدای بازار امروز را با صف های فروش سنگین آغاز خواهیم کرد و اگر حمایت جانانه ای از بازار صورت نگیرد، این صف ها
بازار سرمایه در هفته جاری دو رکورد جدید را تجربه کرد، به طوریکه شاخص کل بورس برای نخستین بار وارد کانال ۶۰۰ هزار واحد و شاخص کل فرابورس نیز برای نخستین بار وارد کانال ۸۰۰۰ واحد شدند.
آمار و ارقام حاکی از آن است که ارزش کل معاملات انجام شده در هفته جاری در بازار بورس ۲۹۸ هزار و ۸۸۵ میلیارد ریال بوده است که نسبت به هفته گذشته که ۲۸۸ هزار و ۶۴ میلیارد ریال بوده، ۲.۹۵ درصد افزایش یافته است. این درحالی است که حجم معاملات که در این هفته ۳۲ هزار و ۴۹۱
دیروز شاخص کل بورس تهران با افت 10892 واحدی، بزرگترین ریزش تاریخی خود را ثبت کرد. البته اینکه به یکباره چنین افتی را شاهد بودیم، نکته مثبتی بود. چون حداقل زودتر و با تحمل یکروز منفی، به پایان اصلاح میرسیم. نزدیکترین حمایت در شاخص کل، محدوده 306000 و 307000 واحد است که انتظار میرود همین امروز در ساعت اولیه به آن برخورد کنیم. بعد از آن میتوان به تعادل بازار خوشبین بود. بر این اساس، امروز بازار بورس کار خود را با منفی آغاز میکند و با جذاب شدن قیمت ها، تقا
دیروز شاخص کل بورس تهران در برخورد با محدوده مقاومتی 445000 واحدی، با افزایش عرضه ها مواجه شد. اما سیل نقدینگی موجود در بازار، همه عرضه ها را پاسخ داد و در نهایت بازار متعادل شد. اوایل هفته خدمت دوستان عرض کردم که بهترین حالت در شرایط فعلی، اصلاح زمانی حدود یکماهه است تا بازار به قیمت های فعلی، عادت کند. بهتر است بگوییم که بازار باید کف قیمتی خود را مشخص کند تا بتواند ادامه روند صعودی خود را طی کند. دیروز حجم و ارزش معاملات بسیار خوب بود و اگرچه ش
طرف داره یه چی می گه که تو هم اصلا حرفش رو قبول نداری ، ولی بعد از این که حرفاش رو می زنه با یه صدای خنده انگار تو رو مجبور می کنه به خندیدن و تایید کردن اون !
اغلب اوقات هم شکست خوردم و حتی شده خنده تلخی کردم ..
اما چه کنم که گهگاهی احساس می کنم دارم گناه می کنم ! با این وجود که دست خودم هم نیست ..
وی از معدود انسان‌هایی بود که بین «صبا عزیزم، دخترم» و «رابطه با تو واسه من سمه»اش اندک فاصله‌ای بود :)))

پ.ن این منم. با همه‌ی نوسانات خلقیم. با همه‌ی روان‌پریشیم و همه‌ی خنده‌های وسط زار زدن چون یادم به یه چیز خنده‌دار افتاده. اگه نمیتونی این انسان معمولی رو دوست داشته باشی مشکل از من نیست :)
حرکت نوسانی از هروئین منی تو به سم.
واو سو ماچ این ا یر!
وسط ویس فرستادن سکسکه ام گرفته‌بود، غش کردم از خنده! 
یادم آمد که هرچه غمگین تر باشی، عمیق تر میخندی. آنقدر که ارتعاش خنده ات می‌رسد به آن غصه های ته دلت. هلش می‌دهد؛ ولی به جای اینکه گورش را گم کند، بیشتر رو می‌آید؛ تا که همان خنده تلخ مصنوعی را هم بر لبان بی جانت بخشکاند. 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال
در چند هفته اخیر در بازار شاهد تغیرات در قیمت درهم امارات بودیم در حالی این تغیرات قیمت به وحود آمده است که سایر ارزها در حال افزایش قیمت بوده اند. به طور مثال در بازار تهران قیمت دلار هیگونه افتی به خود ندیده است این در حالی است که درهم امارات نیز از این رویه پیروی نمیکند. در این مقاله قرار است به تغیرات اصلی این نوسانات بپردازیم.
اقتصادنیوز : در دومین روز هفته، دلار دومین افزایش متوالی را به ثبت رساند تا به محدوده ۴ هزار و ۹۰ تومان قدم بگذارد
دانلود آهنگ جدید علی عرشیا به نام خنده ناب
متن آهنگ جدید خنده ناب - علی عرشیا
Скачать новую песнюAli Arshia Khandeye Nab
Текст песни Khandeye Nab Ali Arshia
ذهن من درگیرت شده کوتاه بیاДавай, мой разум вмешивается
قلب من پیگیرت شده باهام راه بیاМое сердце гонится за мной
یاد من به شب تارم بیا ماه شبام

ادامه مطلب
روزهای پر نوسان بورس سپری میشود. دیروز نیز همانطور که انتظار میرفت، بازار با عرضه های سنگین شروع شد که در نهایت در ساعت بعدی، شاهد افزایش تقاضا بودیم به طوری که شاخص کل که بیش از 1000 واحد منفی شده بود، در نهایت کار خود را با رشد 372 واحدی خاتمه داد. این نوسانات کاملا طبیعی است و جایی برای نگرانی نیست. نکته مهم در بازار دیروز، ایجاد تعادل و توازن در قدرت حقیقی ها و حقوقی های بازار بود. در 2 روز ابتدایی هفته جاری، این سهامداران حقیقی بودند که با فرو
1-خنده یک مکانیسم دفاعی و کنار آمدن با استرس، تحقیر، خجالتزدگی و درد است. 2-خنده باعث افزایش سطح انرژی بدن میگردد. 3-خنده باعث کاهش استرس و تنش روانی میگردد. 4-خنده باعث کاهش درد میگردد. 5-خنده باعث افزایش روحیه فرد و احساس خوب نسبت به خود داشتن میگردد. 6-خنده باعث بهبود کارکرد مغز میگردد. خنده باعث تحریک هر دو نیمکره مغز گردیده و در عملکرد آنها تعادل ایجاد میکند. 7- خنده باعث ماساژ دادن ارگان های شکمی و بهبود کارکرد آنها، تقویت عضلاتی که ارگانه
سینا درخشنده خوش خنده ی من
دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده به نام خوش خنده ی من
Sina Derakhshande - Khosh Khandeye Man
ترانه : ساره رسولی ؛ موزیک : فرزین کاتب ؛ تنظیم : شجاعت شفایی

دلبر خوش خنده ی من / حرفاتو با خنده بزن لحن قشنگتو میخوام
بمون همیشه تو دلم نازتو دائم میخرم / بخند تا از غصه درآم

ادامه مطلب
نمیدونم چرا امروز درست تا همین چند دقیقه پیش فک میکردم امروز سه شنبه است  درسته که روز ها و هفته ها و ماه هام مثل هم میگذرند اما حداقل همیشه میدونستم چند شنبه  است اما امروز روز ما گم کردم مثل تمام چیزهای دیگه ای که تو زندگیم گم کردم این اتفاق ساده مضحک نگرانم میکنه شاید خنده دار باشه اما نیست
خنده دارترین مطالب طنز و با حال
مطالب طنز و خنده دار همیشه در بین سایر مطالب سرگرمی طرفداران بیشتری دارد به همین دلیل در این سری از مطالب طنز و خنده دار جدیدترین جوکهای باحال و طنز نوشته های خنده دار را برایتان گردآوری کرده ایم تا لحظات خوشی را کنار ما تجربه کنید.
سه تا برادر می خواستن مرغداری بزننیکی شون لجباز بودهبهش می گن:تو شریک نیستی!میگه:به ارواح عمه اگه شریکم نکنین پرورش روباه میزنم بغلش
زن و شوهر دعواشون میشه زن

بازار سرمایه در هفته جاری دو رکورد جدید را تجربه کرد، به طوریکه شاخص کل بورس برای نخستین بار وارد کانال ۶۰۰ هزار واحد و شاخص کل فرابورس نیز برای نخستین بار وارد کانال ۸۰۰۰ واحد شدند.
به گزارش ایسنا، آمار و ارقام حاکی از آن است که ارزش کل معاملات انجام شده در هفته جاری در بازار بورس ۲۹۸ هزار و ۸۸۵ میلیارد ریال بوده است که نسبت به هفته گذشته که ۲۸۸ هزار و ۶۴ میلیارد ریال بوده، ۲.۹۵ درصد افزایش یافته است. این درحالی است که  حجم معاملات که در
سایت دورهاتو به گزارش دنیای اقتصاد، در روزهای اخیر، بازار خرید خودرو و فروش خودرو به حالت ثبات در آمده است. دو دلیل عمده‫ی آن می‫تواند ثبات قیمت سکه و ارز و همچنین تکمیل خودروهای ناقص و عرضه‫ی آن به بازار فروش خودرو باشد. اما در طی هفته گذشته با اعلام افزایش قیمت خودرو که توسط ایران خودرو تکذیب شد، قیمت خودرو در بازار خرید خودرو صعودی شد. در پی کارشناسی های انجام شده از اردیبهشت امسال، برخی از دلایل افزایش قیمت خودرو شناسایی شده است.
سایت
خب خب :)) بیشتر از یک هفته اومدنم به شهر دانشجویی میگذره و تقریبا میشه گفت هفته اول رو تو خوابگاه تنها بودم کلاسها تشکیل شدن همون هفته اول به لطف بچه هامون و خودم البته ! فقط مونده آزمایشگاه ها
بعد امروز که تمااام دانشگاه روز اول کلاسهای رسمیشونه ما پدر استادمون فوت شده بیکار میچرخیم
هیچی دیگه من تنها اومدم خوابگاه و خیلی جدی زبان میخونم و به این فکر میکنم که کمتر از یک ماه دیگه میم قراره باهام زبان کار کنه *_* دلم لک زده واسه کلاس زبان ..
آقاااا
متن آهنگ خوش خنده ی من سینا درخشنده
دیدمت ، عشق میانِ قلبِ من دامن گرفت
آسمانم از سرِ خوشنودی باریدن گرفت
چشمهایت غصه را از زندگی من گرفت
از همه عالم دلم تصمیم دل کندن گرفت
دلبرِ خوش خنده ی من ، حرفاتو با خنده بزن
لحن قشنگت رو میخوام
بمون همیشه توو دلم ، نازتو دائم میخرم
ادامه مطلب
پیش‌بینی قیمت خودرو در شب عید
امیر‌حسین کاکایی کارشناس خودرو در پیش‌بینی درباره قیمت خودرو گفت:
▪️چنانچه دولت این هیجان مبنی بر حذف دو خودرو پراید و 405 را مدیریت کند ممکن است تا پایان سال با یک آرامش نسبی در بازار خودرو مواجه باشیم در غیر این صورت قیمت خودرو در شب عید گران خواهد شد.▪️کاکایی در ادامه اظهار کرد: فعلا صنعت خودرو در یک دو قطبی قرار گرفته، برخی بازیگران باعث شدند که دوباره قیمت خودرو در بازار گران شود. به عنوان مثال قیمت پراید
...خنده گرمی کرد و این خنده ی او، جرج، میتوانست تمام دنیا را گرم کند و اگر تمام مردم دنیا می توانستند او را ببینند در یک آن، همه ی جنگ ها، خصومت ها و دشمنی های روی کره ی زمین از بین می رفت یا دست کم یک آتش بس بسیار طولانی اعلام میشد.
 دختر پرتقالی/ یوستاین گاردر
خنده گرم چجور خنده ای میتونه باشه؟ چقدر دلم میخواد میتونستم خنده شو ببینم تا بفهمم چطوریه.
البته فکر میکنم حتما چون بین کسی که خنده رو می دیده و دختری که میخندیده حسی بوده اونو گرم میکرده.
من آخر هفته ها رو دوست دارم چون تو، این روزا پیش مادرتی و خوشحالی. من تمام طول هفته برای آخر هفته لحظه شماری می کنم چون تو بی صبرانه منتظر رسیدن این روزی. بعد از آشنایی ما بهترین روز هفته در نظرم، از یکشنبه به پنجشنبه تغییر کرد چون روزی بود که تو بدون استثنا هر هفته منو دعوت می کردی خونتون. من، تو و مادرت. فقط خودمون سه تا. خونه ی مادرت تو خوشحال بودی. می خندیدی. لبخند یک لحظه هم از صورتت پاک نمی شد. تو مادرتو بی هوا بغل می کردی. هی بهش می گفتی که دل
بررسی بازار آخر هفته پوکت(ناکا مارکت)
ازار آخر هفته پوکت یا Naka Market یا حتی بازار آخر هفته Chaofa Variety Market ، یک بازار شبانه بی نظیر است که در نزدیکی جشنواره مرکزی در شهر پوکت واقع شده است.تایلند ها به بازار آخر هفته پوکت  "Talad Tairod" می گویند.
بازار آخر هفته پوکت بزرگ ، شلوغ ، داغ ، سرگرم کننده و تقریباً پرتلاش است! شما می توانید ساعت ها در اینجا قدم بزنید ، به دنبال این دستبند وسیع و جذاب هستید که این نوع بازار شب را سرگرم کننده می کند ، هر آنچه را که نیا
مطالب طنز و خنده دار

امروز یه دختره با ذوق و شوق غیر قابل وصفی داشت تعریف میکرد که یه فالگیر بهش گفته تو مهر ماه ازدواج میکنی
بهش گفتم برو پولتو پس بگیر 
مهر تو محرم و صفره 
 خیلی دلم براش سوخت، داغون شد طفلک

جوکهای خفن و بسیار خنده دار

آقای مجری: چه کمکی به کاهش آلودگی هوا کردی؟
.
.
فامیل دور: ما نه کارخونه داریم نه تولیدی نه ماشین، همین که بدبختیم خودش بیشترین کمکه.

جوکهای خفن

یارو طوطی سخنگو میخره میبره خونه میزارتش روی تاب،تکونش می
من تمام لحظه هایم، خنده هایم، گریه هایم
اشک هایم، درد هایم، غصه هایم، زجر هایم
شادی و آرامش من، کودکانه خنده هایم 
با تو بوده، با تو مُرده، سر به نیستی ها سپرده
التماست، گریه هایت، زجر توأم با صدایت
خنده هایت، ترس هایت، بغض هایت، درد هایت
مرگ شیرینْ خنده هایت، حاصل خبط تو بوده
با دورویی با دورنگی، خاطراتم با تو مرده
دوست دارم تو بدانی رفتنت پایان من شد
این منی که می‌نویسد، زاده باران غم شد
رشدهای متوالی بازار بورس تهران همچنان ادامه دارد. دیروز نوزدهمین روز متوالی بود که شاخص کل بورس تهران، به رشد خود ادامه داد و با رشد حدود 4 درصدی، به کار خود پایان داد. تقریبا همه نمادهای بازار در قیمت مثبت معامله میشوند و به سختی میتوان نمادی را برای خرید پیدا کرد! دیروز حدود 80 درصد از نمادها با صف خرید همراه بودند و بقیه نیز در درصدهای مثبت قابل خرید بود. نکته جدیدی برای گفتن نیست. فقط انتظار میرود با توجه به نزدیک شدن شاخص کل به منطقه روانی
میخواهم فرار کنم. از محیط تنگ این حصار. حصاری که مرا نگه میدارد. از دویدن در دشت عشق. از پریدن و شیرچه زدن در دریای زلال ماجرا‌ها با تو. از یخ زدن در سرمای زمستان در کوه‌های پر برف.
از شنیدن خنده‌هایت.
آخ که شنیدن خنده‌های تو زیبا است. آخ که دلم میسوزه و اشک و خون دلم هیزمش می‌شود و میسوزد و میسوزد. آخ از زمان. آخ از رویای کودکی. آخ از فکر فرصت هایی که در دلم خواهند آمد ولی در حقیقت نه.
وانتی تو کوچه داد میزنه سبزی دارم سبزی تازه.
من فکرمو بلند بلند تکرار میکنم: کاش من جای این وانتیه بودم. سبزی می فروختم. می رفتم.
خواهرم بلند بلند می خنده.
منم بلند بلند می خندم.
اما جنس خنده هامون فرق می کنه و این رو فقط من می دونم.
بازار خودرو این روز‌ها دوباره در مسیر صعود قرار گرفته و خودرویی مانند پراید مرز ۵۵ میلیون تومان را نیز رد کرده، در این رابطه افزایش قیمت بنزین و تورم ناشی از این امر یکی از اصل‌ترین دلایلی افزایش قیمت خودرو در بازار به شمار می‌رود.

توقف تولید پراید نیز بعد از چندین دهه، یکی دیگر از عواملی است که باعث شده این خودرو، طی روز‌های اخیر در زمینه گرانی رکودشکنی کند، حال باید دید آیا بازار خودرو در هفته آتی آرام خواهد گرفت.

فربد زاوه می‌گوید ب
سلام 
کاربرانی که عروسی های خنده دار، خواستگاری های عجیب و خنده دار، خواب های خنده دار یا دعوا های خنده دار دیدین تعریف کنید، من یه دعوای خنده دار مامانم تعریف می کنه؛
مامانم تازه ازدواج کرده بود، پدرم با عموم دعوا می کردن، پدرم از اون آدم هایی هست که دوست داره دعوا کنه مردم جلوش رو بگیرن، به مامانم گفت برو یه چوب بیار، مامانم تو سن کم ازدواج کرده هر کاری بهش می گفتن گوش میکرد، رفت یه چوب بزرگ آورد داد بهش، پدرم گفت بذار زمین بذار زمین چوب رو
روی چانه ام جوش زده،دوتا جوش زیر لب پایینم درست روی یک خط و دقیقا وسط لبم،محل دلفین بیتز:)جای جوش ها زخم شده چون با ددمنشی تمام عیاری زخمشون کردم البته بیشتر سوراخ شده تا زخم،منظورم از اون زخم های عمیقیه که کلی طول می‌کشه تا خوب شه آخرش هم لکه هایش تا چند ماه دهنت رو آسفالت می کنه.الان زیر لبم جوری زخم شده انگار بعد از پیرسینگ دلفین بیت گذاشتم سوراخا خودش بسته شه..لامصب اینقدر خودمو واسه پیرسینگ به آب و آتیش زدم که بدنم اتومات خودش داره سوراخ
بورس تهران به محدوده مقاومتی خود رسیده است و شاهد افزایش عرضه ها در کلیت بازار هستیم. اگرچه حجم معاملات روز گذشته، به نسبت چند روز قبل، کمتر بود. اما هنوز این حجم قابل قبول است. علت کاهش نسبی حجم معاملات دیروز، نگرانی از قرار گرفتن ایران در لیست سیاه، از بابت FATF است. این موضوع تا پایان هفته تعیین تکلیف خواهد شد و در صورتیکه ایران به لیست سیاه وارد نشود، مجددا شاهد افزایش حجم معاملات در بورس تهران خواهیم بود. هنوز نگرانی در کلیت بازار دیده نمی
ازونجایی که هردفه قرار بوده برم، یه جوری تقدیر منو ضایع کرده،این بار هم اومدم اینجا بنویسم دارم میرم تا انشاالله تقدیر ضایعم کنه باز
نمیخام پستم غمگین بشه چون قرار نیس یه خدافظی تلخ داشته باشیم
قرار نیس تلخ باشه چون قرار نیس بشتافم ب دیار باقی
رفتنم نهایتا یکی دو هفته
نشد، یکی دو ماه
نشد، یکی دو سال
خیییییلی دیگه بخاد نشه ، پنج سال طول میکشه
الان خنده هام یه چی توو مایه های خنده های جوکره
یه وخ با خودتون فک نکنین که این آدم(ینی اینجانب) که خود
شدیییییییییییییدا خنده داره بروبچ..
توصیه میکنم دستمال کاغذی بذارین پیشتون نه برای گریه بلکه برای اشک های سرازیر شده
از شدت خنده...منکه مردم و ترکیدم ینی...بااینکه یکم قدیمیه ولی خدایی خیلی فانه..ارزش دیدن داره..
نماشا...کلیک بنما^^
پیش بینی قیمت طلایک کارشناس بازار طلا و سکه با بیان اینکه افزایش ارزش اونس جهانی در هفته گذشته از کاهش قیمت طلا و سکه در بازار داخلی جلوگیری کرد، گفت: پیش‌بینی‌ها بر آن است که در هفته آینده با توجه به کاهش تقاضا، داد و ستد و افت ارزش اونس جهانی، ارزش طلا و انواع سکه روند نزولی به خود بگیرند. سایت طلای آبشده بازر
محمدرضا کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در هفته گذشته ارزش اونس جهانی به بالاترین نرخ خود در محدوده ۱۵۵۰ دلار رسید و این
به نام خدای شنهای  طبس

ضد انقلاب برای سر بعضی پاسدارها هزار تومان جایزه می گذاشت،خیلی که ارزش طرفشان بالا می رفت ،سرش را سه هزار تومان هم می خریدند!
محمود که آمد،به یکی ، دو هفته نکشید، رفت توی لیست سه هزار تومانی ها!!اعلامیه اش را خودش آورد برامان.می خواند و می خندید.
دو سه هفته بعد،پام گلوله خورد.می خواستند بفرستندم مشهد.محمود آمد دیدنم.وقت خداحافظی با خنده گفت:راستی خبر جدید رو شنیدی؟
گفتم چی؟
گفت:قیمت سرم زیاد شده!
گفتم چقدر؟
گفت:بیست هزا
عکس های میوه و سبزیجات جالب و خنده دار را در سایت روبکا ببینی و شاد باشید.
میوه و سبزیجات جالب

میوه و سبزیجات جالب و خنده دار
 سبزیجات زنده
عکس میوه های عجیب
میوه های زنده
میوه شبیه حیوانات
میوه شبیه انسان

گردآوری:روبکا
عکس های میوه و سبزیجات جالب و خنده دار
ادامه مطلب ...ادامه مطلب ...robeka robeka.ir تزیین میوه سایت روبکا سبزیجات زنده عکس میوه عکس میوه های عجیب میوه زنده میوه شبیه انسان میوه های زنده میوه های عجیب میوه و سبزیجات جالب میوه و سبزیجا
افت 92 درصدی فروش خودروی چین به دلیل کروناویروس !
▪️سازمان خودروهای مسافربری چین از کاهش 92 درصدی فروش خودرو در این کشور و همزمان با شیوع ویروس کرونا خبر داده است.
▪️بنابر اعلام این نهاد چینی، این کاهش فروش مربوط به دو هفته نخست ماه فوریه است و فروش خودرو حتی در هفته نخست با کاهش 96 درصدی مواجه شد و کار به جایی رسید که در سرتاسر بازار چین، روزانه 811 دستگاه خودرو به فروش رسیده است.
▪️پیش‌بینی می‌شود که در مجموع ماه فوریه، فروش خودرو با کاهش 70
به گزارش باسکول به نقل از سایت شهونوشت، عبدالحسین رحیمی با اشاره به فعالیت 230 بازار میوه و تره بار در شهر تهران گفت: 17 بازار در دست ساخت داریم و تا پایان شهریور 25 بازار را نیز به این تعداد اضافه خواهیم کرد و این در حالی است که در نیمه دوم سال جاری نیز 25 بازار دیگر به مجموعه بازارها اضافه می شود چرا که در هر محله ای باید یک بازار میوه و تره بار باید داشته باشیم . شهرداری تهران می خواهد شهروندان با حداقل مسافت به یک بازار دسترسی داشته باشند.
ادامه
سیر تا پیاز تغییرات بازار سهام

بررسی دلایل رشد شاخص بورس، بررسی قیمت جهانی فلزات پرطرفدار، شایعات جذاب بورسی و
آخرین تحولات شرکت‌های بزرگ در کدال از مهم‌ترین عناوین گزارش همسایه بورس است.
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، شاخص کل در طول هفته پیش افزایش ۴,۷ درصدی داشت و از ۲۶۶،۰۷۳ واحد
به مقدار ۲۷۸،۶۷۴ واحد رسید. نمودار روند شاخص کل و ارزش معاملات در طول هفته به‌صورت زیر است.

ادامه مطلب
چند مطلب مهم در مورد هیجانات بورس
افراد زیادی هستند که با شنیده هایی در باره سود های نجومی در بورس، وارد بازار میشن و با چند ضرر کوچک و بزرگ در ابتدای کار، این بازار رو برای همیشه ترک خواهند کرد...لازمه ی فعالیت در بورس، اینه که باید بدونید هیچ گاه عملکرد یک روز، یک هفته و یا یک ماه رو مبنای آینده ی سرمایه گذاریتون قرار ندید. افراد زیادی هستند که با سرمایه ی اندک وارد بورس میشن، در هفته ی اول سود خوبی کسب میکنند و بعدش، با اعتماد به نفس کاذبی که
هفته ی قبل که صبح ها کارآموزی غدد بودم چند تا عصر هم شیفت داشتم تو بیمارستان
کاردانشجویی،  این هفته هم که گذشت از یکشنبه تا خود امروز صبح ها تمام بیمارستان
کاردانشجویی بودم عصر ها هم غیر 2 روز کارآموزی ccu ...
دلم میخواد دقیق و با همه ی جزییات بنویسم ولی خواب چشمامو پر کرده !
فقط میگم ابن هفته جدید قراره خونه خواهر باشم ، فردا بلیط داریم از شهر ما به مقصد شهر خواهر....
میلگرد
هفته گذشته میلگرد صادراتی ترکیه نزولی بود و از 485 تا 490 دلار به 478 تا 485 دلار هر تن فوب رسید. تقاضای محصولات نهایی فولادی نیز کم است فعالان بازار میلگرد هم انتظار دارند قیمت ها ارزان تر شوند. میلگرد صادراتی سی آی اس نیز 467 دلار هر تن فوب و در ثبات بود.
در بازار داخلی چین قیمت میلگرد در ثبات نسبی بوده 601 تا 608 دلار هر تن با مالیات بر ارزش افزوده ثبت شد. میلگرد صادراتی چین حدود 5 دلار رشد هفتگی داشته 537 دلار هر تن فوب ثبت شد.
در بازار داخلی اروپا
نمی‌دونم ریختن اشک از سر ذوق، چقدر می‌تونه شیرین باشه! ولی دیدنِ کسی که از خوشحالی، نمی‌دونه بخنده یا گریه کنه، خیلی به نظرم شیرینه...امروز، یه زوج رو در درمانگاه دیدم. دمِ در، خانوم داشت می‌خندید. بعد رفت توی بغلِ همسرش و همینطور داشتن با هم می‌خندیدن. اول فکر کردم موضوع خنده‌داری برای هم تعریف کردن و مثل من، که اینطور مواقع میرم توی بغل طرف، دارن از خنده، غش می‌کنن. اما یهو صدای خنده‌ی خانوم به گریه تبدیل شد. تعجب کردم. آخه آقا هم داشت ا
غنچه با دل گرفته گفت:
"زندگی،
لب ز خنده بستن است
گوشه ای درون خود نشستن است."

گل به خنده گفت:
"زندگی شکفتن است
با زبان سبز، راز گفتن است."
گفت و گوی غنچه و گل از درون باغچه
باز هم به گوش می رسد...
تو چه فکر می کنی؟
راستی کدام یک درست گفته اند؟

قیصر امین پور
حتی اگر شمارش روزهای هفته از دستت رفته باشد، که می‌دانم رفته، اما...
صبح جمعه را با دست و پا زدن در بیم‌هاو امیدهایش، عصر جمعه را با‌ دلتنگی های خفه کننده اش و پایان جمعه را با افسردگی مزمن و غیرقابل درمانش خواهی شناخت...
این هفته هم تَه کشید.
 همه اش خنده ام می گرفت. به حرکت پرده در باد می خندیدم، به ناخن های دو پوست شده ام، به غذای ریخته روی فرش، به مردی که توی تلویزیون سبیل نوک سیخی داشت. خلاصه به همه چیز خنده ام می گرفت. و نمی توانستم جلوی خنده ام را بگیرم. خودم هم از این خنده ها عاصی شده بودم. این دیگر چه کوفتی بود! مریض بودم؟ شاید. 
دلم می خواست بدوم توی خیابان و به تک تک آدم هایی که می بینم فارغ از جنسیت و سن بگویم دوستت دارم. بعضی هاشان را بغل کنم و ببوسم و بگویم زندگی قشنگه! 
شک ند
برای توی مینویسمبله، خود خودت. همان جوهر. همان که آدم‌ها نمیفهمندش. من میفهمم. میدانم.من فروغ چشمان تو را میشناسم. پشت صدای بلندت، ضربان نازک قلبت را میشناسم. خنده‌های تو حتما به معنای خنده‌ی چشمانت نیست. من خنده‌های قلبت را میشناسم. تو همان آشنای دوری که دیر دیدمت. ای تو که دلت به وسعت دریاست، به کوچکی قرص ماه از روی زمین و به نازکی ساقه‌ی گندمی در تابستان. با توام.‌ تویی که بوی تلخ تنهایی‌های دنجم را میدهی. و رنگ دوست داشتن‌هایت تاریک است
دیروز بورس تهران با ثبت رکورد جدید در حجم و ارزش معاملات و همچنین رشد حدود 20000 واحدی در شاحص کل، به کار خود پایان داد. دیروز از حیث ورود نقدینگی نیز شاهد رکورد جدیدی بودیم. این موضوع باعث شد تا دوباره مدیران سازمان بورس به تکاپو بیوفتند تا مجددا ترمز بورس را بکشند! در همین راستا، دیروز شاهد چند بخشنامه از سوی سازمان بورس بودیم که به نوعی، بازدارنده در ادامه روند بازار خواهد بود. کاهش اعتبار مشتریان، یکی از این قوانین بود که از هفته بعد اجرایی
Post five things that make you laugh-out-loud
کلا آدمیم که خیلیییییی کم و سخت میخندم خیلی چیزهای کمین که انقدر برام جذاب باشن که بخندن .
اگر کسی چند دقیقه از ته دل بخنده باعث میشه بخندم.
یه وقت ها خواهرم کاری میکنه که باعث خنده ام میشه.
یه وقت هایی تیکه های طنز ریوندی و مکس امینی 
یه وقت هاییم میفتم رو مود خنده و به ترک دیوار هم میخندم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کباب پز صنعتی